North East Metropolitan Zone Team                15/09/2019 - 11:16 PM
                   2019 IPSHA Athletics - 26/08/2019                   
                                 SOPAC                                 
 
Event 30  Girls 8-10 1500 Metre Run Junior
=======================================================================
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
Final                                                                  
  1       Guillergan, Mia     10 Queenwood-IPSHA       J5:19.80        
  2       Colquhoun, Anna     10 Ascham-IPSHA           5:43.48    8   
  3       Halleen, Sophie     10 Plc Sydney-IPSHA       5:51.33    6   
  4       Gawel, Eva          10 Plc Sydney-IPSHA       5:52.43    5   
  5       Ostapenko, Maya     10 PymbleLC-IPSHA         5:55.43    4   
  6       Fife, Georgina      10 Ravenswood-IPSHA       5:59.61    3   
  7       Lau, Sophie         10 Meriden-IPSHA          6:10.10    2   
  8       Clark, Leila        10 STC5                   6:16.56    1   
  9       Loxley, Kate         9 Plc Armidale-IPSHA     6:21.91        
 10       Dettwiler, Anais    10 Plc Armidale-IPSHA     6:26.60        
Event 30  Girls 11 1500 Metre Run Junior
=======================================================================
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
  1       Townsend, Grace     11 Queenwood-IPSHA       J5:21.00        
  2       Howard, Imogen      11 Wenona-IPSHA           5:32.44    8   
  3       Bailey, Sophie      11 Plc Armidale-IPSHA     5:39.90    6   
  4       Reilly, Francesca   11 Plc Sydney-IPSHA       5:50.57    5   
  5       Yates, Elizabeth    11 PymbleLC-IPSHA         6:09.29    4   
  6       Price, Sahara       11 STC5                   6:19.23    3   
  7       Eliades, Alexia     11 All Saints-IPSHA       6:31.15    2   
Event 30  Girls 12-13 1500 Metre Run Junior
=======================================================================
    Name                     Age Centre                   Final  Points
=======================================================================
  1       Lambert, Aspen      12 Mlc-Ipsha              5:20.35   10   
  2       Fry, Ruby           12 STC5                   5:26.80    8   
  3       Davis, Emily        12 ArdenAS-IPSHA          5:41.16    6   
  4       Burke, Lauren       12 Ascham-IPSHA           5:57.61    5   
  5       Bayot, Evie         12 STC5                   5:57.83    4   
  6       Gordon, Riley       12 Claremont-IPSHA        6:03.49    3   
  7       Vlahonikolou, Esta  12 All Saints-IPSHA       6:20.97    2